Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Piotr Konkel - Großformatiger Siebdruck
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Titel: Lepeltje No.2
Jaartal: 1993
Afmetingen blad: 24 cm x 17,5 cm
Oplage: 1/5
Gesigneerd: Mogelijk een monogram (verso) + een stempel
Materiaal: Fotogram op glanzend papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, klein vlekje in de witrand en een zéér klein hoekje omgevouwen rechtsonder
Startzeit | 1-7-2016 um 12:53 |
Endzeit | 10-7-2016 um 12:58 |