Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Titel: Lepeltje No.2
Jaartal: 1993
Afmetingen blad: 24 cm x 17,5 cm
Oplage: 1/5
Gesigneerd: Mogelijk een monogram (verso) + een stempel
Materiaal: Fotogram op glanzend papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, klein vlekje in de witrand en een zéér klein hoekje omgevouwen rechtsonder
Expédition | |
Heure de début | 1-7-2016 à 12:53 |
Heure de fin | 10-7-2016 à 12:58 |