Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-SOMMERSTRAUß Handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-Frühlingsstrauß, handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-TULPEN in PASTELL Handsigniert
Willem van Dort (sr.) - Visser
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
UIt de eerste helft van de 20e eeuw
Indrukwekkende verfijnde rode optisch geslepen Boheemse Egermann vaas met gegraveerd flora en fauna decor. De vaas is afgewerkt met gouden biezen en een gouden rand. Aan de onderzijde is deze voorzien van een optisch geslepen decor. Daarboven is een 'burlend' edelhert te zien tussen boeken en begroting. Het glas is in prima staat met minimale gebruikssporen.
Hoogte: ca. 16 cm
ø: ca. 8 cm
Gewicht: ca. 575 gram
Het pakket wordt internationaal met Track & track verzonden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Luyksgestel, Niederlande |
Ort des Objekts | Luyksgestel, Niederlande |
Startzeit | 13-12-2017 um 21:45 |
Endzeit | 17-12-2017 um 21:45 |