Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
UIt de eerste helft van de 20e eeuw
Indrukwekkende verfijnde rode optisch geslepen Boheemse Egermann vaas met gegraveerd flora en fauna decor. De vaas is afgewerkt met gouden biezen en een gouden rand. Aan de onderzijde is deze voorzien van een optisch geslepen decor. Daarboven is een 'burlend' edelhert te zien tussen boeken en begroting. Het glas is in prima staat met minimale gebruikssporen.
Hoogte: ca. 16 cm
ø: ca. 8 cm
Gewicht: ca. 575 gram
Het pakket wordt internationaal met Track & track verzonden.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Luyksgestel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Luyksgestel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-12-2017 à 21:45 |
Heure de fin | 17-12-2017 à 21:45 |