Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Origineel werk van Finn Pedersen
Techniek: aquarel op papier
Afmetingen: 31 x 20 cm
Oplage uniek
Handgesigneerd
Met lijst dit op de foto is weergegeven
Nu voor zeer lage startprijs
Startzeit | 5-3-2014 um 21:24 |
Endzeit | 19-3-2014 um 21:24 |