Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Het is een schilderij in acryl op doek, met de karakteristieke maskers in dikke verf opgezet.
Het schilderij meet 65 bij 54 cm; en is niet ingelijst.
Het is op achterzijde gesigneerd en getiteld.(dat is voor deze kunstenaar gebruikelijk).
Het schilderij is in Denemarken door mij gekocht.
Afhalen in Zutphen of verzending in overleg
Startzeit | 14-2-2015 um 13:03 |
Endzeit | 21-2-2015 um 13:03 |