Wilhelm Schlote - Farbgiclee IN LOVE Handsigniert
Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1977 |
Technik | Aquarell |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 20 x 15 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 46.5 x 36.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Titel: Gelukkige dagen
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen:
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico op verdere breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg.
(vk362875)
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
De glasplaat is verticaal gebroken; het blad is licht vergeeld en verschoven achter het passe-partout. Extra omlijsting is met potlood op het passe-partout getekend. Daarnaast zijn er wat beschadigingen aan de lijst. | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eersel, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 31-7-2018 um 14:34 |
Endzeit | 12-8-2018 um 19:55 |