Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Erg mooie litho van Fred Koot uit de Saturnusreeks. Hoge kwaliteit! Titel: Archeron I (Surrealistisch landschap). Nummer: 60/125. Jaar: 1954. Afmetingen: H48 x b64 cm.
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 5-1-2018 um 13:40 |
Endzeit | 12-1-2018 um 20:40 |