Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Erg mooie litho van Fred Koot uit de Saturnusreeks. Hoge kwaliteit! Titel: Archeron II (Surrealistisch landschap). Nummer: 60/125. Jaar: 1954. Afmetingen: H48 x b64 cm.
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 5-1-2018 um 13:42 |
Endzeit | 12-1-2018 um 20:42 |