Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets van Geertjan van Oostende, te dateren jaren 70. Ets op papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (49/100). In mint conditie.
Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 51cm x 40cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-10-2018 um 9:56 |
Endzeit | 29-10-2018 um 22:15 |