Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk. Ingelijst : Ja, met zilverkleurige lijst. Titel : Nee. Gesigneerd : Ja, r.o.met potlood. Genummerd : Ja, 3/20 en l.o. het cijfer V. Maten : Blad 71 x 61 cm en beeld 51 x 42 cm.
Prijs is excl.verzendkosten.
Startzeit | 12-5-2015 um 17:44 |
Endzeit | 19-5-2015 um 17:44 |