Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche en Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk. Ingelijst : Ja, met zilverkleurige lijst. Titel : Nee. Gesigneerd : Ja, r.o.met potlood. Genummerd : Ja, 3/20 en l.o. het cijfer V. Maten : Blad 71 x 61 cm en beeld 51 x 42 cm.
Prijs is excl.verzendkosten.
Expédition | |
Heure de début | 12-5-2015 à 17:44 |
Heure de fin | 19-5-2015 à 17:44 |