Technik | Ölgemälde |
Träger | Karton |
Stil | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 70 x 51 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 97 x 78 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Hierbij een mooi werk van de Nederlandse kunstenaar Gerriet Postma die in 2009 overleden is. Hij staat bekend om zijn kleurrijke verfexplosies waar figuratie in doorschemert.
Ophalen is mogelijk in Groningen of Brabant.
Zustand | |
Zustand | Gut |
Binnenlijst is aan achterkant wat losgescheurd van buitenlijst (zie detailfoto’s). Dit is aan de voorkant niet te zien. Ook is de binnenlijst wat smoezelig (zie detailfoto). In de linkeronderhoek toont de lijst wat gebruikssporen (zie detailfoto). | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Groningen, Niederlande |