Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Karton |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 97 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hierbij een mooi werk van de Nederlandse kunstenaar Gerriet Postma die in 2009 overleden is. Hij staat bekend om zijn kleurrijke verfexplosies waar figuratie in doorschemert.
Ophalen is mogelijk in Groningen of Brabant.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Binnenlijst is aan achterkant wat losgescheurd van buitenlijst (zie detailfoto’s). Dit is aan de voorkant niet te zien. Ook is de binnenlijst wat smoezelig (zie detailfoto). In de linkeronderhoek toont de lijst wat gebruikssporen (zie detailfoto). | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland |
Starttijd | 30-1-2021 om 17:26 |
Eindtijd | 6-2-2021 om 21:22 |
Objectlocatie | Groningen, Nederland |