5. Gerriet Postma

Gerriet Postma (1932-2009)

4 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)
4 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerriet Postma - onbekend kopen? Bied vanaf 450!

Gerriet Postma - onbekend

Geplaatst doorJozef_Verkoop

Afmetingen42 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerriet Postma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!

Gerriet Postma - Zonder titel

Geplaatst doorylvalebbink

Jaartal1981
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerriet Postma - Fraai abstract werk kopen? Bied vanaf 495!

Gerriet Postma - Fraai abstract werk

Geplaatst doorMarieke11

Afmetingen97 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Gerriet Postma - zonder titel - olieverf op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 275!

Gerriet Postma - zonder titel - olieverf op papier - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst