Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vier handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World"
Kunstenaars: Gisela Kleinschmidt, Ebinghaus, Stuber, Pickernelle
Titels: Interieur, Twee bomen, Quadro, Herfst
Handgesigneerd, genummerd HC 147/150, H.C. 15/150, H.C. 25/150, h.c. 15/150
Afmeting bladen: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 7-2-2018 um 10:26 |
Endzeit | 15-2-2018 um 10:26 |