Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar; Hans van der Ham
Titel; De dagen van Mercirius
Techniek; Litho
Jaar; 1996
Oplage; 35 ex.
gesigneerd en genummer met potlood
op geschept papier
maten; 50 x 65 cm