Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel van Henri de Haas. Titel: Landschap. Jaar: 1981 (april). Afmetingen blad: H47,5 x b65,5 cm. Afmetingen voorstelling: H42,5 x b58,5 cm. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Op de randen zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Deze vallen onder het passe-partout bij het opnieuw inlijsten van het werk.
ZZLS
Startzeit | 14-8-2017 um 22:44 |
Endzeit | 20-8-2017 um 21:44 |
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |