Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aquarel van Henri de Haas. Titel: Landschap. Jaar: 1981 (april). Afmetingen blad: H47,5 x b65,5 cm. Afmetingen voorstelling: H42,5 x b58,5 cm. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Op de randen zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Deze vallen onder het passe-partout bij het opnieuw inlijsten van het werk.
ZZLS
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-8-2017 à 22:44 |
Heure de fin | 20-8-2017 à 21:44 |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |