Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Henrietta Harkink uit 1987. Nummer : 7/8. Afmetingen blad: H24.5 xb28. Afmetingen voorstelling : H12 x b6 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kustenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. En er zit een kleine vouw linksonder(zie foto). Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZZW
Startzeit | 27-3-2018 um 9:13 |
Endzeit | 5-4-2018 um 21:13 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |