Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Henrietta Harkink uit 1986. Nummer : 2/5. Afmetingen blad: H22.5 xb17.5 Afmetingen voorstelling : H9.5 x b6 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kustenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit niet meer op.
ZZZW
Startzeit | 27-3-2018 um 9:52 |
Endzeit | 6-4-2018 um 20:52 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |