Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Originele tekening op papier van Hugo Claus, lid van de Cobra groep. Uit de periode waarin Cobra naam maakte. Dit werk is omstreeks 1950 gemaakt in de typerende stijl van toen. Hugo Claus is bekend schrijver, maar maakte ook beeldend werk. Een "dubbeltalent". Materiaal: inkt en waterverf. Afmeting: 29,5 x 21 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Is ingelijst, maar wordt bij verzending per post zonder lijst geleverd (ivm glasbreuk), met Swift is verzending wel incl. lijst. ZZZW
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Bennebroek nh, Niederlande |
Startzeit | 24-3-2018 um 11:19 |
Endzeit | 2-4-2018 um 20:19 |
Ort des Objekts | Bennebroek NH, Niederlande |