Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Originele tekening op papier van Hugo Claus, lid van de Cobra groep. Uit de periode waarin Cobra naam maakte. Dit werk is omstreeks 1950 gemaakt in de typerende stijl van toen. Hugo Claus is bekend schrijver, maar maakte ook beeldend werk. Een "dubbeltalent". Materiaal: inkt en waterverf. Afmeting: 29,5 x 21 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Is ingelijst, maar wordt bij verzending per post zonder lijst geleverd (ivm glasbreuk), met Swift is verzending wel incl. lijst. ZZZW
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bennebroek nh, Nederland |
Starttijd | 24-3-2018 om 11:19 |
Eindtijd | 2-4-2018 om 20:19 |
Objectlocatie | Bennebroek NH, Nederland |