Gabriele Grosse - und andere: sechs handsignierte Siebdrucke: Geometrische Kompositionen
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert
Willem Oppenoorth - Windmühle in Polderlandschaft
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een zeer sfeervolle pasteltekening van een van de zoons van de kunstschilder Gerard Cox sr, ingelijst achter glas, gevat in een practisch gave goudkleurige lijst (63x34 cm). Het werk is in uitstekende conditie en kan zo aan de muur.