Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een zeer sfeervolle pasteltekening van een van de zoons van de kunstschilder Gerard Cox sr, ingelijst achter glas, gevat in een practisch gave goudkleurige lijst (63x34 cm). Het werk is in uitstekende conditie en kan zo aan de muur.