Jan te Wierik - Het Masker

Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!
Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!Jan te Wierik - Het Masker kopen? Bied vanaf 79!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Fraaie in nieuwstaat verkerende zeefdruk van Jan te Wierik uit 2002 getiteld: Masker.

Oplage 160 (nummering kan anders zijn dan op de foto)

Nog nooit ingelijst geweest.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Jan te Wierik (1954-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Os
187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
70 cm
90 cm