artv
  3. Ervaren verkoper
  5. artv

artv

Lid sinds 2013 / Oldenzaal, Nederland

7 aangeboden items / 179 verkochte items

Cornelis Koppenol - Pentekening kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Koppenol (1865-1946) Nederlands Pentekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Rins Heidema - Leven in water kopen? Bied vanaf 25!
Rins Heidema (1948) Nederlands Leven in water
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Walter Brems - Gezichten kopen? Bied vanaf 35!
Walter Brems (1947) Belgisch Gezichten
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Paolo Carosone - Compliment kopen? Bied vanaf 20!
Paolo Carosone (1941) Italiaans Compliment
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Cornelia Hoevenaar - Twee etsen kopen? Bied vanaf 30!
Cornelia Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Twee etsen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Frans de Nocker - Landschap met bootje kopen? Bied vanaf 80!
Frans de Nocker (1884-1955) Nederlands Landschap met bootje
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen