Cornelis Koppenol (1865-1946)
Pentekening
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |