Lid sinds 2013 / Oldenzaal, Nederland
2 aangeboden items / 160 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |