Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris)

Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 125!
Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 125!Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 125!Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 125!Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 125!Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 125!
  • Luc Tuymans (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekOffset
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige ex libris uitgave van één van de meest iconische werken van Luc Tuymans: The Valley.

Deze bijzonder mooie offset van 12 x 10 cm is met de hand gesigneerd door de kunstenaar en zat oorspronkelijk bij het boek: Wenn der Fruhling kommt (editie op 400 exemplaren)
Deze afbeelding werd later ook gebrukkt als cover van het boek "Is it safe".

Het werk is niet ingekaderd.

Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 52,20
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Luc Tuymans (1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Modern_Art_Lover
Lid sinds 2021
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
10 cm
12 cm