Modern_Art_Lover
  3. Ervaren verkoper
  5. Modern_Art_Lover

Modern_Art_Lover

Lid sinds 2021 / Aalst, België

1 aangeboden items / 38 verkochte items

Bengt Lindstrom - untitled kopen? Bied vanaf 3000!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds untitled
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen