Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
James Janicek.
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier.
Afmetingen blad: 65 x 52 cm.
Afmetingen beeld: 49 x 37 cm.
Titel: A story in Prague.
Signatuur: m.o. Handgesigneerd met potlood.
Oplage: 5/30 Kleine oplage, dus zeldzaam.
Jaar: 1981.
Conditie: Beeld in uitstekende staat. Is ingelijst geweest, dit is aan de voorzijde nauwelijks zichtbaar.
Verzending: Door post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Startzeit | 11-5-2018 um 0:15 |
Endzeit | 25-5-2018 um 20:15 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |