Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Jan Bakker
Voorstelling van sneeuwruimers in de winter
Losbladig, beeldmaat 33x22, bladmaat 47x28
Gesigneerd , gedateerd en getiteld r.o. 'Jan Bakker', 'Sneeuwruimers' en '1942'
Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'JB' , annotatie l.o. 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 5-11-2017 um 14:23 |
Endzeit | 9-11-2017 um 16:23 |