Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)
Jelis van Dolderen - Öl und Eitempera auf Leinwand, Ohne Titel (Nr. 235)
Lies Snel - Öl auf Leinwand, Ohne Titel – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Kunstenaar: Jan Kamphuis
Titel: Onbekend
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Keramische vaas,Geglazuurd.
Afmetingen: 36,5 x 49 x 13,5 cm
Signatuur: Gesigneerd onderzijde
Staat: Goede staat
Opmerkingen:
Een nette vaas met een glazuurlaag in heldere kleuren.
In verband met het risico met verzending kan dit werk alleen opgehaald worden.