Kurt Josef Haas - Deux sérigraphies signées à la main : Fantasy I, II
Astrid Engels - Huile sur toile, encadrée
Rob Scholte - Sur l'origine des espèces, sérigraphie (grande !)
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Kunstenaar: Jan Kamphuis
Titel: Onbekend
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Keramische vaas,Geglazuurd.
Afmetingen: 36,5 x 49 x 13,5 cm
Signatuur: Gesigneerd onderzijde
Staat: Goede staat
Opmerkingen:
Een nette vaas met een glazuurlaag in heldere kleuren.
In verband met het risico met verzending kan dit werk alleen opgehaald worden.
Expédition | |