Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Schoenmakers- ingelijste ets: Zonder Titel; jaar: 1986; nummer: 3/10; rechterzijkant gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar; afm. incl. lijst: h89 x b67 cm; afm. voorstelling: h71 x b50,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2018 um 23:23 |
Endzeit | 21-1-2018 um 20:23 |