Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets Montelbaanstoren te Amsterdam.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 33 x 27 cm. met zuurvrij passe-partout en lijst : 56 x 45 cm.
Ets is zuurvrij, zuurvrij passe-partout en lijst in goede staat.
===================================================
Jan Willem Lindeman - Rotterdam 1886 - 1943 Amsterdam.
Leerling Rijksakademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in de jaren 1908 en 1909.
Zijn beroep tekenleraar aan de Ambachtsscchool.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roelofarendsveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Roelofarendsveen, Niederlande |
Startzeit | 30-11-2017 um 21:04 |
Endzeit | 15-12-2017 um 20:09 |