Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Janusz Kucharski uit 1974. Nummer: E.A. Titel: Krai Maty Jah Murellia. Afmetingen blad: H 27 x b39,5 cm. Afmetingen voorstelling: H13,5 x b18,5 cm. Conditie: in zeer goede staat.
ZZIM
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 29-5-2018 um 13:16 |
Endzeit | 5-6-2018 um 22:31 |