Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtig kleurenlitho van Joaquim Chancho
afm blad 56x76 cm in perfecte staat
handgesigneerd en genummerd oplage 50ex
Ort des Objekts | Spannum, Niederlande |
Startzeit | 1-6-2017 um 8:12 |
Endzeit | 5-6-2017 um 22:12 |