Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Nicht oder unleserlich signiert - Delft – Die Alte Kirche – signierte Radierung
Art des Kunstwerks | Malerei |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een groot schilderij van de kunstenaar Jos Leurs. Geboren, Valkenswaard. 1947 is nog een van de weinige schilders die op locatie werkt. Hij schildert voornamelijk landschappen, stillevens, havengezichten en stadszichten. Zijn werk is sterk impressionistische en hij maakt gebruik van complementaire kleuren; koud en warm tegen elkaar aangezet, die elkaar versterken en waarmee hij een helderheid bereikt die hem tot colorist pur sang maakt. Er is overal kleur, ook in de schaduw. Voorstelling: De Peel, is een grotendeels afgegraven hoogveengebied op de grens van de Nederlandse provincies Noord-Brabant en Limburg. Afm Totaal: 103 x 83 cm. Afm doek: 78 x 58 cm. Gesigneerd rechtsonder: Jos Leurs. Inclusief houten lijst en ophangmogelijkheid. Conditie, het verkeerd in perfecte staat. Het schilderij kan wegens grote afmeting alleen opgehaald worden. Locatie: Rotterdam.
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Rotterdam, Niederlande |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 11-4-2018 um 15:09 |
Endzeit | 2-1-2019 um 20:26 |