Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een groot schilderij van de kunstenaar Jos Leurs. Geboren, Valkenswaard. 1947 is nog een van de weinige schilders die op locatie werkt. Hij schildert voornamelijk landschappen, stillevens, havengezichten en stadszichten. Zijn werk is sterk impressionistische en hij maakt gebruik van complementaire kleuren; koud en warm tegen elkaar aangezet, die elkaar versterken en waarmee hij een helderheid bereikt die hem tot colorist pur sang maakt. Er is overal kleur, ook in de schaduw. Voorstelling: De Peel, is een grotendeels afgegraven hoogveengebied op de grens van de Nederlandse provincies Noord-Brabant en Limburg. Afm Totaal: 103 x 83 cm. Afm doek: 78 x 58 cm. Gesigneerd rechtsonder: Jos Leurs. Inclusief houten lijst en ophangmogelijkheid. Conditie, het verkeerd in perfecte staat. Het schilderij kan wegens grote afmeting alleen opgehaald worden. Locatie: Rotterdam.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-4-2018 à 15:09 |
Heure de fin | 2-1-2019 à 20:26 |