Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Klaas Gubbels
Titel: Tafel met Kannen
Jaar: 1982
Techniek: Lithografie op papier
Oplage: 49/100
Afmeting (afbeelding): 65 x 46,5 cm
Afmeting (incl. lijst): 66,5 x 51,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd rechtsonder
Staat: Redelijk goed
Soort Lijst: Aluminium met glasplaat.
Opmerkingen:
Een nette litho van Klaas Gubbels.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en kan inhouden dat we de glasplaat verwijderen. Onthoudt wel dat bij verzending extra verpakkingskosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (binnen de perken van 80x60 cm) rekenen wij €7,50.
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 17-4-2018 um 13:54 |
Endzeit | 26-4-2018 um 20:04 |