Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Afmeting: 40 x 80 cm, ingelijst in glas met zilverkleuirge lijst.
Handgesigneerd, 5de exemplaar van in totaal 15 zeefdrukken, in goede conditie.
Op te halen in Den Haag. (Erfenis Louis Stotijn)
Titel: "Solfege et Rythme"
Voor de liefhebber van de combinatie beeldende kunst en muziek een interessant werk!
Klaashenk Blonk, zeefdruk 5/15
Startzeit | 14-8-2013 um 15:41 |
Endzeit | 24-8-2013 um 15:41 |