Meta Pluckebaum-Weber - Un instant de tendresse
Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Afmeting: 40 x 80 cm, ingelijst in glas met zilverkleuirge lijst.
Handgesigneerd, 5de exemplaar van in totaal 15 zeefdrukken, in goede conditie.
Op te halen in Den Haag. (Erfenis Louis Stotijn)
Titel: "Solfege et Rythme"
Voor de liefhebber van de combinatie beeldende kunst en muziek een interessant werk!
Klaashenk Blonk, zeefdruk 5/15
Expédition | |
Heure de début | 14-8-2013 à 15:41 |
Heure de fin | 24-8-2013 à 15:41 |