Willem den Ouden - 3 BĂĽcher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Leon Schulman GASPARD ( Vitebsk 1882 - Taos 1964). Met lijst. Gemonogrammeerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 60 cm. x 50 cm. De doekmaat is 50 cm. x 40 cm. Conditie doek: heel goed. De lijst heeft hier en daar kleine beschadigingen aan de randen (zie foto's).Techniek: paletmes. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd.nl/gaspard.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 26-1-2017 um 15:15 |
Endzeit | 7-2-2017 um 15:15 |