Bronze - Faire de bonnes affaires
Hans Ittmann - Femme avec cruche
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Leon Schulman GASPARD ( Vitebsk 1882 - Taos 1964). Met lijst. Gemonogrammeerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 60 cm. x 50 cm. De doekmaat is 50 cm. x 40 cm. Conditie doek: heel goed. De lijst heeft hier en daar kleine beschadigingen aan de randen (zie foto's).Techniek: paletmes. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd.nl/gaspard.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-1-2017 à 15:15 |
Heure de fin | 7-2-2017 à 15:15 |