Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Echt een prachtig werk van Luuk Scholten en zo typisch Nederland!
Gesigneerd: Luuk Scholten
Titel: Rivier met koeien
Oplage: 3/20
Afmetingen:
61 x 81 xm (lijst)
49 x 69 cm (houtsnede)
Ingelijst met passe-partout achter glas.
Het geheel is in perfecte staat en kan zo aan de muur.
Ophalen of verzenden
Verzenden is voor eigen risico i.v.m. de glasplaat.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heemstede, Niederlande |
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 19-2-2017 um 21:00 |
Endzeit | 1-3-2017 um 21:00 |