Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
gesigneerd M SOUTINE
PERSONEN in STRAATJE te PARIJS
olieverf op karton in de maat 17,5 x 21,5 cm
gesigneerd onder
in een fraai lijstje in de maat 30 x 34 cm
Zeer goede staat
Startzeit | 16-9-2014 um 20:45 |
Endzeit | 26-9-2014 um 20:45 |