14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
gesigneerd M SOUTINE
PERSONEN in STRAATJE te PARIJS
olieverf op karton in de maat 17,5 x 21,5 cm
gesigneerd onder
in een fraai lijstje in de maat 30 x 34 cm
Zeer goede staat
Starttijd | 16-9-2014 om 20:45 |
Eindtijd | 26-9-2014 om 20:45 |