3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8027 kunstwerken aangeboden
Nico Koster - Foto, Hair Peace, Bed Peace kopen? Bied vanaf 100!
Nico Koster - Foto, Hair Peace, Bed Peace

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDigitale Print
Afmetingen33 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Teun Voeten - Foto, Empire 150 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Teun Voeten - Foto, Empire 150 - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

TechniekPortfolio
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurice Kulsen - Foto, Not alone - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Kulsen - Foto, Not alone - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen93 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Teun Voeten - Foto, Empire Norm Verti - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Teun Voeten - Foto, Empire Norm Verti - Ingelijst

Fotografie

TechniekPortfolio
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Teun Voeten - Foto, Flat Iron Tilted - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Teun Voeten - Foto, Flat Iron Tilted - Ingelijst

Fotografie

TechniekPortfolio
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Leonard - Foto, Clifford Brown & Max Roach - New York 1954 kopen? Bied vanaf 800!
Herman Leonard - Foto, Clifford Brown & Max Roach - New York 1954

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen28.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
NASA - Earth rising above the lunar horizon, C-print kopen? Bied vanaf 495!
NASA - Earth rising above the lunar horizon, C-print

Fotografie

Geplaatst doorRosser

Jaartal1968
TechniekC-Print
Afmetingen26 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Kulsen - Foto, Behind windows - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Kulsen - Foto, Behind windows - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rutger ten Broeke - Carter Timmins, foto (groot) kopen? Bied vanaf 195!
Rutger ten Broeke - Carter Timmins, foto (groot)

Fotografie

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
Afmetingen61 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Andrei Petrescu - C-print op alubond, Mihat - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Andrei Petrescu - C-print op alubond, Mihat - Ingelijst (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen167 cm x 125 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Paul Blanca - C print: Tattoo kopen? Bied vanaf 275!
Paul Blanca - C print: Tattoo

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekC-Print
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Blanca - C print: Gullia kopen? Bied vanaf 275!
Paul Blanca - C print: Gullia

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Kulsen - Foto, Attic - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Kulsen - Foto, Attic - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen93 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Blanca - C print: Corina kopen? Bied vanaf 275!
Paul Blanca - C print: Corina

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Senders - C-Print op dibond, Soley 9.01 AM (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Henri Senders - C-Print op dibond, Soley 9.01 AM (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
IngelijstDibond
Paul Blanca - C print: Deformation kopen? Bied vanaf 275!
Paul Blanca - C print: Deformation

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekC-Print
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Kulsen - Foto, Silk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Kulsen - Foto, Silk - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Blanca - C print: Deformation - 2007 kopen? Bied vanaf 275!
Paul Blanca - C print: Deformation - 2007

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Henderikse - Paarse map met foto's: I found a picture of you, those were the happiest days..

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekGemengde techniek
Afmetingen52 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shemara - C-Print op dibond, Downtown Train serie Nr. 2 - Ingelijst (Monumentaal formaat!) kopen? Bied vanaf 250!
Shemara - C-Print op dibond, Downtown Train serie Nr. 2 - Ingelijst (Monumentaal formaat!)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen186 cm x 144.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001 kopen? Bied vanaf 1295!
Margriet Smulders - Grote C Print op dibond: Gladiatoren (bloemen) - 2001

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Verdoes - Giclée, TralieTijd - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes - Giclée, TralieTijd - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2006
TechniekGiclée
Afmetingen78 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Petersen - Portretten van Roland Topor kopen? Bied vanaf 160!
Ad Petersen - Portretten van Roland Topor

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Heleen van Royen - C-print op dibond, Vergankelijkheid I kopen? Bied vanaf 350!
Heleen van Royen - C-print op dibond, Vergankelijkheid I

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2013
TechniekC-Print
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Dirk de Herder - Gelatinezilverdruk: Karel Appel - 1946 kopen? Bied vanaf 275!
Dirk de Herder - Gelatinezilverdruk: Karel Appel - 1946

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1948
Afmetingen24 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 295!
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen22 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Astrid Boers - C-print op alubond, Oh what a mess - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Astrid Boers - C-print op alubond, Oh what a mess - Ingelijst (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen127.5 cm x 190.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Jordaan kopen? Bied vanaf 295!
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Jordaan

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Guo - Foto op alubond, Untouchables V - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Eric Guo - Foto op alubond, Untouchables V - Ingelijst (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDigitale Print
Afmetingen127.5 cm x 190 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Erwin Olaf - foto: Twee bezoekers van 'Kuifje in Excelsis', Paradiso, Amsterdam, 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Erwin Olaf - foto: Twee bezoekers van 'Kuifje in Excelsis', Paradiso, Amsterdam, 1986

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekC-Print
Afmetingen30.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Petra van der Schoot - Fotosculptuur, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Petra van der Schoot - Fotosculptuur, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
TechniekGemengde techniek
Afmetingen33 cm x 139 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen14.5 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)
Henri Senders - C-print op alubond, Peppina , 1:44 p.m. (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Henri Senders - C-print op alubond, Peppina , 1:44 p.m. (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
John Swannell - gelatine zilverdruk: erotisch model kopen? Bied vanaf 199!
John Swannell - gelatine zilverdruk: erotisch model

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Biezen - Foto, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Hans Biezen - Foto, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Lydia Schouten - 'I don't socialize anymore' kopen? Bied vanaf 125!
Lydia Schouten - 'I don't socialize anymore'

Fotografie

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1985
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Henri Senders - C-print op alubond, Elina, 6.05 P.M. (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Henri Senders - C-print op alubond, Elina, 6.05 P.M. (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen125 cm x 187.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Francois Berthier - Foto, Portes du deserts - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Francois Berthier - Foto, Portes du deserts - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen52.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Francois Berthier - Foto, Madone - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Francois Berthier - Foto, Madone - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Astrid Boers - C-print op alubond, The golden decay room - Ingelijst (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Mark Verdoes - Giclée, Bandkaai - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes - Giclée, Bandkaai - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2006
TechniekGiclée
Afmetingen78 cm x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
TechniekDigitale Print
Afmetingen38.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen92.5 cm x 92.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Herman Leonard - Foto, Charlie Parker - New York 1949 kopen? Bied vanaf 800!
Herman Leonard - Foto, Charlie Parker - New York 1949

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen30 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Toon Kuijpers - Zeefdruk, Holland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon Kuijpers - Zeefdruk, Holland - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen83 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurice Kulsen - Foto, Journey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Kulsen - Foto, Journey - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat)

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen92 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Karhof - Foto, Rotterdam Maaskade - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Bob Karhof - Foto, Rotterdam Maaskade - Ingelijst (Groot)

Fotografie

TechniekDigitale Print
Afmetingen48 cm x 131 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andrei Petrescu - C-print op alubond, Anamorphosis - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Andrei Petrescu - C-print op alubond, Anamorphosis - Ingelijst (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekC-Print
Afmetingen102.5 cm x 152.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst