Martin Sjardijn - Z.T. Garten 2017
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2005 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Realistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 65 |
Karakteristiek, warm werk van Marcel Schellekens uit 2005. Aquatint ets, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (22/65). In zeer goede conditie, blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen van het blad. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 60cm x 50cm (blad), 50cm x 40cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 18-1-2019 um 18:07 |
Endzeit | 1-2-2019 um 20:50 |