Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho, potlood gesigneerd en gedateerd 1994 rechtsonder. Getiteld en genummerd 2/8 linksonder.
Beeldmaat 74 x 54 cm. Bladmaat 100 x 70 cm. Losbladig.
Marianne Aulman is geboren te Amsterdam in 1956.
Startzeit | 21-1-2016 um 19:48 |
Endzeit | 29-1-2016 um 19:48 |